×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
ابعاد جدید قدرت اقتصادی نمایان می شود

به گزارش اشراف، سعید جلیلی صبح یکشنبه در اجلاسیه شهدای دانش آموزی و فرهنگی خراسان جنوبی، اظهار کرد: یکی از نکاتی که امروز در صحنه جهانی برای تحلیل گران مطرح است این است که جمهوری اسلامی ایران چه رفتاری را طی چهل سال گذشته داشته که توانسته احترام و اقتدار بیاورد و دشمنان این چنین عصبانی هستند.

وی با بیان اینکه برگزاری این اجلاسیه ها پاسخی برای آن تحلیل گران است، افزود: بیش از ۷۰ سال قدرت های بزرگ جهانی مناسباتی تحت عنوان نظام سلطه را شکل دادند و می گویند سلاح هسته ای تنها باید در دست چند کشور باشد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه کسانی که ادعای حقوق بشر دارند بیان می کنند ما تصمیم می گیریم در دنیا باید چه مناسباتی وجود داشته باشد، گفت: در چهل سال گذشته هر آنچه در توان دشمن بوده بر علیه ملت ایران به کار می گرفتند اما موفق نمی شدند.

 ایران به اذعان قدرت های جهان کانون امنیت است

وی با بیان اینکه ایران هرآنچه قدرت در منطقه وجود دارد در اختیار دارد، عنوان کرد: همه قدرت ها امروز بیان می کنند ایران کانون امنیت است و این امنیت مثال زدنی است.

جلیلی با اشاره به اینکه دشمن هیچ مذائقه ای در هزینه کردن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نکرده اما خوشبختانه تاکنون موفق نشده است، بیان کرد: دشمنان در محاسبات خود این را نگنجانده بودند که اگر جنگی را تحمیل می کنند ۴۰۰ دانش آموز از شرقی ترین نقطه کشور در جنگ مردانه ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه احترام به شهدا و آوردن پیام شهدا در دنیای امروز بسیار اهمیت دارد، اظهار داشت: یکی از پیام های مهم قرآن در خصوص شهدا این است که شهدا را زنده بپنداریم.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه شهدا برای امروز ما پیام بشارت دارند، افزود: بعد از چهل سال دشمن با همه ناکامی خود امروز تلاش گسترده ای را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: دشمنی که خودش معترف است در هیچ صحنه نبردی با ایران نتوانسته موفقیتی را به دست بیاورد اما با تمام ابزارهای رسانه ای می خواهد بگوید انقلاب اسلامی تا کنون هیچ دستاوردی را نداشته است.

 آینده موفقیت های ایران را نشان می دهد

جلیلی با بیان اینکه دشمنان می خواهند موفقیت ها و نقاط قوت ملت ایران را بپوشانند، گفت: کشورهای غربی در جنگ دفاع مقدس حتی یک سیم خاردار به ایران نمی دادند اما خوشبختانه به موفقیتی دست پیدا کردیم که امروز دیگر جرات نمی کنند به دنبال گزینه نظامی بروند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان سر میزان برد موشک های بالستیک ایران چانه زنی می کنند، عنوان کرد: دشمن می فهمد در آینده چه موفقیتی در انتظار ملت ایران است لذا تمام توان خود را بکار می گیرد تا این موفقیت محقق نشود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه نترسیدن ملت ایران باطل السحر تمامی قدرت های جهانی شده است، اظهار داشت: امروز دشمن با خط گرفتن امید و نشاط از مردم، نگران کردن و ترساندن می خواهد کشور ایران را شکست دهد اما باید بدانند ملتی که مردانه ایستادگی کرده و موفقیت های بزرگ را رقم زده را نمی توانند از هیچ چیزی بترسانند.

وی با اشاره به اینکه امروز باید ببینیم اگر شهدا بودند چه می کردند، بیان کرد: نگران نشدن و نترسیدن از تهدیدهای دشمن و تلاش مجاهدانه برای ما موفقیت های بزرگی را رقم خواهد زد.

جلیلی با بیان اینکه ۱۷ هزار نفر از مردم ما توسط تروریست ها و منافقین به شهادت رسیدند، افزود: دشمن نگران است که اگر کارآمدی آخرین ابزار خود را از دست دهد دیگر چیزی برای نشان دادن ندارد.

وی با اشاره به اینکه با استفاده از توانمندی های بزرگ ملت؛ قدرت اقتصادی جمهوری اسلامی در ابعاد جدید جلوه های خود را نشان خواهد داد، گفت: دشمنان نتوانسته ایمان مردمی را که با نظام جمهوری اسلامی پیوند خورده را محاسبه کنند.

منبع: مهر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.