×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
وقتی فدراسیون فوتبال «ساکت» است!

به گزارش اشراف، رسانه ها هر هفته از مشکلات متعدد و مختلف فوتبال می نویسند ، از بی قانونی آشکار ، از آن ماجرای عجیب و بی سابقه محرومیت برگزار کنندگان لیگ ، از لیگی که تقریبا با یک ماه تاخیر و فشار همه جانبه به باشگاهها قرار است آغاز شود و هنوز تکلیف مطالبات قبلی آن مشخص نشده ، از وضعیت اسف بار تیم های ملی  و حالا عدم تامین مطالبات سرمربی جدید تیم ملی.

با این وجود ظاهرا صدای محمد حسن انصاریفرد در تقابل با این فدراسیون ساکت رساتر از همیشه بود. انصاریفرد با رزومه و کارنامه مشخص و روشنی وارد فدراسیون شد ، به صورتی که شاید برای برخی از اهالی فوتبال همکاری چنین مدیری با این فدراسیون فاقد تجربه لازم تا حدودی عجیب به نظر می رسید.

مدیرعامل سابق باشگاههای پرسپولیس و راه آهن سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ، بازیکن تیم ملی با تمام رزومه و افتخارات قابل توجه خودش رفت تا به حال و روز آشفته فوتسال سر و سامانی بدهد اما از نخستین روز با مشکلات و آفت های عجیبی روبرو شد.

اینکه قرار بود انصاریفرد جانشین کفاشیان و رئیس کمیته فوتسال شود که نشد و فرد کم تجربه ای مثل داوود پرهیزکار با نفوذ دبیرکل سابق فدراسیون بر این کرسی نشست از عجایب فدراسیون فوتبال فعلی بود.

انصاری فرد با این وجود نشان داد هدفی به جز خدمت ندارد و به کار خودش با عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال ادامه داد. انتصاب اخیر ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی از دیگر عجایب این دوران در فدراسیون فوتبال بود.

مدیرعامل سابق باشگاه سپاهان که حداقل از پیشکسوتان و صاحب نظران فوتسال و فوتبال ساحلی محسوب نمی شود با وجود مخالفت انصاریفرد و برخی دیگر از اعضای این کمیته به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی انتخاب شد تا در این بخش هم نفوذ و دخالت کند.

این اتفاقی است که در بسیاری از کمیته ها و بخش های دیگر هم افتاده اما ظاهرا تنها محمد حسن انصاریفرد بود که نمی توانست چنین تک صدایی و فرد محوری بی سابقه ای را در تحمل کند که ابتدا زبان به اعتراض و گلایه گشود و در نهایت هم اعتبار و سابقه خودش را برداشت و از این بازی بیرون رفت. وحید شمسایی هم که از ابتدا با توجه به خوش نامی و اعتبار انصاریفرد وارد این کمیته شده بود ساعتی بعد کناره گیری خودش را اعلام کرد.

واکنش فدراسیون فوتبال اما سکوت است و البته یکی دو جمله کوتاه در قدردانی و تشکر از انصاری فرد. دبیرکل سابق فدراسیون که به دلیل بازنشستگی قرار بود از این فدراسیون جدا شود حالا علاوه بر همه پست ها ، اختیارات و سمت های مختلف و متعددی که در اختیار دارد تصمیم گیرنده اصلی در صحنه فوتسال هم خواهد بود و در سکوت فدراسیونی که همچنان مقابل قانون ایستاده تنها صدای اعتراض یک نفر شنیده شد. فدراسیون همچنان «ساکت» است اما حال فوتبال خوب نیست.

مهر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.