×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
پس از ۱۰۰۰ روز موشک های بالستیک به کاخ‌های متجاوزان شلیک می شود

به گزارش اشراف، عبدالملک بدر الدین الحوثی رهبر انصارالله یمن بیان کرد: دشمن به هیچ اصل شرعی و انسانی پایبند نبوده است. دشمن طی ۱۰۰۰ روز تلاش کرد که ملت مسلمان و آزاده را سرکوب کند و کشور مستقل را اشغال کند.

وی افزود: دشمن بازارها، مساجد و مناطق مسکونی را هدف قرار داد و تلاش کرد که گذشته، حاضر  و آینده را نابود کند.

رهبر انصارالله یمن بیان کرد: جنایات دشمن به مثابه آزمونی برای همه بود و واقعیت امور را آشکار کرد و اینکه حق پیروز است.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد: ائتلاف سعودی از آغاز جنگ ضد یمن همه چیز را  اعم از انسان و سنگ هدف قرار داد. ائتلاف سعودی استانهای یمن را با سلاح های آمریکایی و انگلیسی هدف قرار داد. هدف ائتلاف سعودی شکستن اراده ملت یمن بود و نیز کینه های دفن شده آن در قبال یمنی ها بود.

وی گفت: سازمان ملل با آنکه با متجاوزان همسو بود اما اخیرا به جنایات مرتکب شده ضد یمنی ها اعتراف کرد. اقدامات جنایتکارانه ائتلاف سعودی در یمن به مثابه آزمونی برای بسیاری از کشورها بود.

عبدالملک الحوثی گفت: جنگ ضد یمن ماهیت رژیم سعودی و میزان مزدوری آن به آمریکا و اسرائیل را ثابت کرد. عربستان و امارات طرحی ندارند و تجاوز ثابت کرد که آنها به نفع آمریکا و اسرائیل کار می کنند.

وی افزود: شاهد بودیم که رژیم سعودی چگونه ضد قدس و موضوع مهم جهان اسلام یعنی فلسطین توطئه می کند. رژیم سعودی امروز خارج از امت اسلامی است و علیه آن توطئه می کند. این رژیم مُهره آمریکاست. ملت یمن با همه درد و رنج های خود تصمیم به پایداری در برابر دشمن و مقابله با آن را گرفت.

الحوثی اظهار داشت: ملت ما که از این تجاوز رنج می برد تصمیم به حمایت از اصول و ارزش هایش گرفت. گزینه ملت درباره پایداری گزینه ای مسئولانه و برحق بود و اگر تصمیم به تسلیم می گرفت به مثابه لکه ننگی بود.

رهبر انصارالله یمن بیان کرد: مناطق مسکونی با سلاح های آمریکایی و انگلیسی هدف قرار می گیرد.

وی افزود: احدی نخواهد توانست که ملت یمن را به بندگی بکشد هر اندازه که حجم قربانی ها زیاد باشد. ما تصمیم به مقابله گرفته ایم. مصمم بر ادامه گزینه مقابله با متجاوزان هستیم. نمی پذیریم که یمن خوار شود و به محلی برای حضور زباله های جنایتکار تبدیل شود. هزار روز پایداری در مقابل هزار روز جنایت است. ملت یمن طی هزار روز در راه دفاع از کشورش شهیدانی تقدیم کرد. با وجود همه مشکلات ملت یمن تسلیم و نا امید نمی شود به مقابله با متجاوزان ادامه می دهد.

عبدالملک الحوثی بیان کرد: امروز پس از ۱۰۰۰روز موشک های بالستیک به مراکز آنها شلیک می شود. امروز موشک های بالستیک به کاخ های متجاوزان شلیک می شود.

وی افزود: در برابر هزار روز بمباران با سلاح های ممنوعه هزار روز پایداری است. تاریخ از جانفشانی های ملت یمن روایاتی نقل خواهد کرد. مردانی که به جبهه ها شتافتند و با متجاوزان به جنگ پرداختند. ما در موضع مقدس و ایمانی هستیم که به آن در دنیا افتخار می کنیم و سرمان را در محضر خداوند در روز قیامت بلند می کنیم.

رهبر انصارالله یمن بیان کرد: دشمن محاسبات سراب‌گونه و وهمی داشت. موضوع به هزار روز مربوط نبود بلکه به دو هفته یا حداکثر دو ماه مربوط می شد. ما اطلاعاتی داریم که نشان می دهد عبد ربه منصور هادی چندین بار از سوی مسئولان ائتلاف سیلی خورده است. متجاوزان و رهبران آنها خواستند که دستور دهند و تصمیم گیری کنند و با آنها هیچ یمنی مخالفت نکند. می خواستند که بر همه مراکز استراتژیک و راهبردی در این کشور مسلط شوند. از نظر متجاوزان یمنی ها نباید تصمیمی حتی در فرودگاه یا بنادر و مراکز حیاتی اتخاذ کنند.

وی افزود: معادلات جدید خود را تحمیل می کنیم و به هر وسیله مشروع برای دفاع از ملت یمن روی می آوریم. شما به تاسیسات حیاتی ما حمله می کنید و ما مقابله به مثل می کنیم. شما صنعا را بمباران می کنید و ما ریاض و ابوظبی را هدف قرار می دهیم. شما به کاخ الجمهوری صنعا حمله می کنید و ما با موشک های بالستیک کاخ الیمامه در ریاض را هدف قرار می دهیم. شما احمق و نادان و کودن هستید از محاسبات خود دست بردارید.

عبدالملک الحوثی بیان کرد: دعوت به اختلاف و تفرقه یکی از ابزارهای دشمن ضد یمن است. باید در حفظ وحدت جبهه داخلی مصمم و راسخ باشیم. کسانی که راه مسامحه با متجاوزان را در پیش بگیرند آزادگی و انسانیت خود را از دست می دهند و به صف توحش و جنایت می پیوندند و بی اراده هستند.

وی افزود: باید چالشها را به فرصت تبدیل کنیم و از میان ویرانه ها برخیزیم. تجربه موشکی درس مهم برای همه فرزندان یمن است. با اینکه ما کشور زراعی هستیم اما طی سالیان از معضلات رنج می‌بردیم طی دهها سال توجیه آنها این بود که ما کشوری فقیر و بدون منابع هستیم این کذب است. قبل از جنگ یمن با مشکل و بحران روبرو بود. مشکل به گذشته مربوط است و جنگ آنرا حادتر کرده است. ما در برابر واقعیتی به سر می بریم که میراث گذشته است.

الحوثی تاکید کرد: امیدواریم که همه در منطقه در مواضع خود خود تجدید نظر کنند به ویژه که اخیرا همسویی عربستان با قدس و فلسطین آشکار شده است. سعودی ها با مزدوری و تحرکات خود در راستای خواسته های آمریکا بدون حد و مرز رسوا شدند. از همه نیروها و کشورهای آزاده می خواهیم که رنج های ملت ما با دیده مسئولیت بنگرند. حمایت از جبهه ها و حفظ وحدت ملی ضروری است. ملت ما مطمئن باشد که با پایداری و صبر و تمسک به گزینه آزاد خود و تکیه بر خدا، پیروزی و آزادگی سرانجامش خواهد بود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.